Strict Standards: Declaration of p_hidetext::execute() should be compatible with cmsPlugin::execute() in /home/bigspec/brusilov.info/old/plugins/p_hidetext/plugin.php on line 145

ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО СЕБЕ ЗАЗДАЛЕГІДЬ!

Автор: vita
Опубліковано: 776 днів назад (6 вересня 2016)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосів: 0
ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО СЕБЕ ЗАЗДАЛЕГІДЬ!
Як не прикро з перших же рядків говорити про погане, проте - доводиться констатувати, що про своє здоров'я чи не переважна більшість пересічних громадян задумується, коли вже «припече». Чи то йдеться про відмову від шкідливих звичок, чи про профілактику захворювань, а чи про пошуки методів лікування й - тим паче - медикаментів (та ще й – частенько – коштів для цього!) – як мовиться в народному прислів’ї: «Поки грім не гримне – чоловік не перехреститься».
Тож для того, щоб уберегти себе від непередбачуваних витрат на лікування та не витрачати дорогоцінний час на пошуки ліків, варто приєднатись до лав членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». Зробити це все ж слід заздалегідь – подумайте про вступ уже зараз (право на користування послугами ЛК настає через три місяці з дня вступу до організації).
Й подумайте про те, що, сплачуючи щомісяця 40 гривень, ви зможете мати (згідно з положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань на медичне забезпечення членів ЛК»):
- медикаментозне забезпечення без обмеження розміру витрат і кількості звернень за медичною допомогою (крім витрат під час лікування в умовах цілодобового стаціонару – поки що в такому разі діє обмеження суми витрат до 25 річних пожертвувань на рік (що на сьогодні становить 12 000 гривень));
- лікування у всіх медичних закладах області та клініках м. Києва (за направленням);
- можливість зробити за рахунок «Лікарняної каси» потрібні діагностичні, лабораторні та інструментальні дослідження (за направленням лікаря);
- знижку в розмірі 100 гривень за одну обстежувану зону при проведенні КТ (незалежно від місця обстеження);
- знижку в розмірі 150 гривень за одну обстежувану зону при проведенні МРТ (незалежно від місця обстеження);
- знижку на окремі обстеження в медичній лабораторії «Малікс Мєд» та медичному центрі «Асклепій»;
- знижку 5% на всі ліки в мережі аптек «Санітас»;
- знижку 10% на послуги центру реабілітації та здоров′я спини «Відновлення»;
- знижку 10% у стоматологічній клініці «Омега-Дент» (місто Житомир);
- можливість бути учасником соціальної програми «Потурбуйся про батьків» – пільгові умови вступу для батьків, якщо дорослі діти перебувають в організації, та користування послугами ЛК вже через місяць від дня вступу.
Дуже хотілось би, щоб люди, котрим потрібна така інформація, дізнались про це. Адже хто береже кожну копійку, той порахує, скільки сплатить внесків - наприклад, упродовж року - й на яку суму зможе отримати від ЛК медикаментів, виробів медичного призначення під час обстеження, лікування.
Благодійній організації "Лікарняна каса" - 16 років | ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ – БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТОК!
Коментарі (1)
vita # 12 жовтня 2016 в 12:57 0
ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ – БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТОК!
До нас часто звертаються батьки новонароджених дітей із запитаннями про те, як «вступити» своїх малят до БО «Лікарняна каса Житомирської області». Отож – інформація для вас.
Для того, щоб ваша дитина могла відразу користуватись допомогою ЛК, вам необхідно протягом місяця від її народження сплатити (через сайт ЛК карткою будь-якого банку, у відділеннях «ПриватБанку», «Державного ощадного банку», «Райффайзен Банку Аваль», «Укрпошти») 45 гривень – сума трьохмісячного внеску за дитину – й приїхати в офіс ЛК (або її філії, які є в усіх районних лікарнях) зі свідоцтвом про народження малюка для того, щоб вам вписали дитину в картку.
Якщо ви пропустили цей період і вашому маляті вже понад місяць від народження, вам необхідно сплатити ту ж суму трьохмісячного внеску за дитину - 45 гривень – і в цьому випадку вже через три місяці прийти в центральний офіс ЛК або її філію в районній лікарні (не забудьте взяти свідоцтво про народження малюка) для внесення імені та дати народження дитини до вашої картки члена ЛК. Права користування допомогою ЛК дитина набуває в такому випадку через три місяці після сплати внеску.
Це – умови «вступу» до ЛК вашої першої дитини.
Якщо ж ваші старші дітки вже перебувають в ЛК, зі свідоцтвом про народження молодшої дитини вам необхідно завітати до центрального офісу ЛК чи її філії, аби переоформити картку (в нову впишуть вашу молодшу дитину). Й наголошуємо на тому, що, НЕЗАЛЕЖНО ВІД КІЛЬКОСТІ ДІТЕЙ, ВИ ПЛАТИТИМЕТЕ ЗА ВСІХ РАЗОМ ЛИШЕ 15 ГРИВЕНЬ.
Тож звертайтесь до нас, ми з радістю вам допоможемо!

← Назад